RWS150B-24
DigiKey raktári szám
285-RWS150B-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RWS150B-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
RWS150B-24 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
89%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
5,04" H. x 3,70" Sz. x 1,61" M. (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
6.5 A