RWS300B-24/CO2
DigiKey raktári szám
285-RWS300B-24/CO2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RWS300B-24/CO2
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Részletes leírás
Zárt, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
RWS300B-24/CO2 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Zárt, védőbevonattal elátott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
6,70" H. x 4,02" Sz. x 1,61" M. (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
12.5 A