RWS600B24
RWS600B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS600B-24
DigiKey raktári szám
285-RWS600B-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RWS600B-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RWS600B-24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
88%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
7,48" H. x 4,72" Sz. x 2,40" M. (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
25 A