I6A14A-001-EVK-D2PN elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Raktáron: 3
Adatlap
i6A, i6AN - DC/DC átalakító 2 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
I6A14A-001-EVK-D2PN
DigiKey raktári szám
285-2613-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I6A14A-001-EVK-D2PN
Leírás
EVAL BOARD FOR I6A I6AN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimeneti áram
14A, 8A
Gyártó
TDK-Lambda
Bemeneti feszültség
9V ~ 40V
Csomagolás
Doboz
Tartalom
áramköri lap(ok)
Alkatrész státusza
Elavult
Felhasznált IC vagy alkatrész
i6A, i6AN