I6A24014A033V-002-R
DigiKey raktári szám
285-2857-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I6A24014A033V-002-R
Leírás
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 3,3 ~ 24V 14A 9V - 40V Bemenet
EDA / CAD modellek
I6A24014A033V-002-R modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
250 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Hatásfok
98%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,30" H. x 0,90" Sz. x 0,50" M. (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
14A