I6A24008A033V-N01-R
DigiKey raktári szám
285-2502-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I6A24008A033V-N01-R
Leírás
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet -3,3 ~ -30V 8A 9V - 40V Bemenet
EDA / CAD modellek
I6A24008A033V-N01-R modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Tálca
Hatásfok
92%
Méretek
1,30" H. x 0,90" Sz. x 0,50" M. (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
8A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
75 W