I6A24008A033V-N00-R
DigiKey raktári szám
I6A24008A033V-N00-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
I6A24008A033V-N00-R
Leírás
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet -3,3 ~ -30V 8A 9V - 40V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
I6A24008A033V-N00-R modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, SCP
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Nem izolált PoL modul
Tokozás
1/16-od tégla
Kimenetek száma
1
Méretek
1,30" H. x 0,90" Sz. x 0,50" M. (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Gyártói tokozás
1/16-od tégla
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CE
Max. kimeneti áram
8A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
75 W