FXP450.07.0100C
DigiKey raktári szám
931-FXP450.07.0100C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FXP450.07.0100C
Leírás
450MHZ FLEXIBLE PCB ANTENNA
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
420MHz, 432,5MHz, 460MHz Mobilhálózat NyÁK vezetősáv RF antenna 410MHz ~ 430MHz, 430MHz ~ 435MHz, 450MHz ~ 470MHz -0,36dBi, -1,57dBi, -0,05dBi I-PEX MHF1 (U.FL) ragasztós
Kategória
Sávok száma
3
Gyártó
Taoglas Limited
Erősítés
-0,36dBi, -1,57dBi, -0,05dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Max. teljesítmény
10 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 100mm
RF család / szabvány
Mobilhálózat
Végződtetés
I-PEX MHF1 (U.FL)
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
420MHz, 432,5MHz, 460MHz
Max. magasság
0,003" (0,08mm)
Frekvenciatartomány
410MHz ~ 430MHz, 430MHz ~ 435MHz, 450MHz ~ 470MHz