DRB120241
DRB120241
TDK-Lambda DRB Series
DRB120-24-1
DigiKey raktári szám
285-DRB120-24-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB120-24-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Méretek
4,92" H. x 1,38" Sz. x 4,88" M. (125,0mm x 35,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus, EAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
5A