DRB50241
DRB50241
TDK-Lambda DRB Series
DRB50-24-1
DigiKey raktári szám
285-DRB50-24-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB50-24-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 50W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 2,1A
EDA / CAD modellek
DRB50-24-1 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2,1A
Teljesítmény (Watt)
50W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
90%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
3,54" H. x 1,18" Sz. x 2,95" M. (90,0mm x 30,0mm x 75,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Bemeneti DC feszültség (max.)
373V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V