DRB240241
DRB240241
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-24-1
DigiKey raktári szám
285-DRB240-24-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB240-24-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Kategória
Teljesítmény (Watt)
240W
Gyártó
TDK-Lambda
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
93%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,92" H. x 1,61" Sz. x 4,88" M. (125,0mm x 41,0mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus, EAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
10A