DPP120-24-1
DigiKey raktári szám
285-DPP120-24-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPP120-24-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPP120-24-1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Gyártó
TDK-Lambda
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás
Kimenetek száma
1
Méretek
4,59" H. x 2,50" Sz. x 4,92" M. (116,6mm x 63,5mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
5A