DPP120-48-1
DigiKey raktári szám
285-DPP120-48-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPP120-48-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 2,5A
EDA / CAD modellek
DPP120-48-1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120W
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,59" H. x 2,50" Sz. x 4,92" M. (116,6mm x 63,5mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
2,5A