FCM 1608KF-601T03 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Pulse Electronics
Raktáron: 2 195
Adatlap
Murata Electronics
Raktáron: 1 207 398
Adatlap
Murata Electronics
Max Echo
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 350mA 500mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FCM 1608KF-601T03
DigiKey raktári szám
4816-FCM1608KF-601T03TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4816-FCM1608KF-601T03CT-ND - Vágott szalag (CT)
4816-FCM1608KF-601T03DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FCM 1608KF-601T03
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Névleges áram (max.)
350mA
Gyártó
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)