EBMS160808B601
DigiKey raktári szám
5262-EBMS160808B601TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5262-EBMS160808B601CT-ND - Vágott szalag (CT)
5262-EBMS160808B601DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EBMS160808B601
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 450mA 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
450mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Max. magasság
0,031" (0,80mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz