MMZ1608S601CTAH0
DigiKey raktári szám
445-MMZ1608S601CTAH0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MMZ1608S601CTAH0CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MMZ1608S601CTAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMZ1608S601CTAH0
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 500mA 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
500mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz