FB160808T-601Y-S
DigiKey raktári szám
4713-FB160808T-601Y-STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-FB160808T-601Y-SCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-FB160808T-601Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FB160808T-601Y-S
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 450mA 400mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
450mA
Gyártó
Cal-Chip Electronics, Inc.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz