35HDLBAUS
35HDLBAUS
35HDLBAUS
DigiKey raktári szám
SC1485-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
35HDLBAUS
Leírás
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Részletes leírás
3,50mm (0,141", 1/8", mini dugó) - fejhallgató Telefondugó Sztereo (3 vezetékes, TRS) csatlakozó Forrszem(ek)
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Sorozat
Névleges feszültség
250VAC, 140VDC
Névleges áram (Amper)
4 A
Dugaszolási hossz / mélység
0,560" (14,20mm)
Ház anyaga
rézötvözet
Tényleges átmérő
0,139" (3,53mm)
Ház anyaga
rézötvözet
Érintkező anyaga
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Kábelátmérő
0,175" (4,44mm)