STPS1H100U | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STPS1H100U |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB |
Gyártói standard átfutási idő | 15 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 1A Felületszerelt SMB |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STPS1H100U modellek |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 4 µA @ 100 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Technológia | Gyártói tokozás SMB |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Üzemi hőmérséklet (átmenet) 175°C (max.) |
Vezetési áram (Io) 1A | Alap típusszám |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 770 mV @ 1 A |