CDBB1100-G
DigiKey raktári szám
641-1104-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1104-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1104-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDBB1100-G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt DO-214AA (SMB)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDBB1100-G modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Gyártói tokozás
DO-214AA (SMB)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
850 mV @ 1 A