T15B36CAHM3/I
DigiKey raktári szám
112-T15B36CAHM3/ITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-T15B36CAHM3/ICT-ND - Vágott szalag (CT)
112-T15B36CAHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T15B36CAHM3/I
Leírás
DIODE, TVS, 1.5KW, 36V, BIDIRECT
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
49,9V bilincs 31,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
31,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 185°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
30,8V
Tokozás
DO-214AA, SMB
Átütési feszültség (min.)
34,2V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
49,9V