SMA6J28A-TR
DigiKey raktári szám
497-5931-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5931-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5931-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA6J28A-TR
Leírás
TVS DIODE 28VWM 51.6VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51,6V bilincs 68A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMA6J28A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
68A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
51,6V