Ehhez nincs kép: SMA6J28A-E3/61
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMA6J28A-E3/61
DigiKey raktári szám
112-SMA6J28A-E3/61TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
112-SMA6J28A-E3/61CT-ND - Vágott szalag (CT)
112-SMA6J28A-E3/61DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA6J28A-E3/61
Leírás
TVS DIODE 28VWM 51.6VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51,6V bilincs 13,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
13,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
51,6V