SMAJ28A-Q
DigiKey raktári szám
118-SMAJ28A-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SMAJ28A-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SMAJ28A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ28A-Q
Leírás
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,4V bilincs 8,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ28A-Q modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
No
Sorozat
Felhasználás
telekommunikáció
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,8A