Ehhez nincs kép: SMAJ28A-E3/61
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMAJ28A-E3/61
DigiKey raktári szám
SMAJ28A-E3/61GITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ28A-E3/61GICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ28A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ28A-E3/61
Leírás
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45,4V bilincs 8,8A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ28A-E3/61 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,8A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
28V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
31,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
45,4V