SMA6J28A-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SMA6J28A-TR |
Leírás | TVS DIODE 28VWM 51.6VC DO214AC |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 51,6V bilincs 68A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SMA6J28A-TR modellek |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 68A (8/20µs) |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 600W |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Típus Zener | Rögzítés módja Felületszerelt |
Egyirányú csatornák 1 | Tokozás DO-214AC, SMA |
Ellenfeszültség (tip.) 28V | Gyártói tokozás |
Átütési feszültség (min.) 31,1V | Alap típusszám |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 51,6V |