PFRA.300.2 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
SCHURTER Inc.
Raktáron: 443
Adatlap
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 2 162
Adatlap
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 9 774
Bel Fuse Inc.
Bel Fuse Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Raktáron: 744
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 473
Eaton - Electronics Division
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PFRA.300.2
DigiKey raktári szám
486-PFRA.300.2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
486-PFRA.300.2CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFRA.300.2
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
PFRA.300.2 modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Gyártó
SCHURTER Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
80 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Típus
Polimer formájú
Méretek
0,472" H. x 0,118" Sz. (12,00mm x 3,00mm)
Max. feszültség
30V
Max. magasság (beültetve)
0,720" (18,30mm)
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
40 A