RUEF300-2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | RUEF300-2 |
Leírás | PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Kioldási idő 10.8 s |
Gyártó Littelfuse Inc. | Vezetési ellenállás (Ri) (min.) 20 mOhms |
Sorozat | Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.) 80 mOhms |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Furatszerelt |
Típus Polimer formájú | Tokozás Radiális, tárcsa |
Max. feszültség 30V | Méretek 0,449" H. x 0,118" Sz. (11,40mm x 3,00mm) |
Max. tartóáram (Ih) 3 A | Max. magasság (beültetve) 0,650" (16,50mm) |
Kioldási áram (It) 6 A | Kivezetések közötti távolság 0,199" (5,05mm) |
Max. áram 100 A | Tanúsítvány CQC, CSA, TUV, UL |