MF-R300-AP
DigiKey raktári szám
118-MF-R300-APCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-MF-R300-APTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF-R300-AP
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MF-R300-AP modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Gyártó
Bourns Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
80 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tokozás
Radiális, tárcsa
Típus
Polimer formájú
Méretek
0,472" H. x 0,118" Sz. (12,00mm x 3,00mm)
Max. feszültség
30V
Max. magasság (beültetve)
0,720" (18,30mm)
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
40 A