PTR030V0300-BK
DigiKey raktári szám
283-PTR030V0300-BK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTR030V0300-BK
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
10.8 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
80 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
30V
Méretek
0,449" H. x 0,118" Sz. (11,40mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Max. magasság (beültetve)
0,681" (17,30mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Max. áram
40 A