LXM32SD12N4
DigiKey raktári szám
4008-LXM32SD12N4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LXM32SD12N4
Leírás
LXM32 SERCOS 12A RMS PEAK 3PH 48
Részletes leírás
Szervo AC 323 ~ 528VAC Táp 3A 200 ~ 240V Terhelés
Kategória
Motorok száma
1
Kimeneti feszültség
200 ~ 240V
Sorozat
Kimeneti áram
3A
Tápfeszültség
323 ~ 528VAC
Interfész
RS-485
Motor típusa
AC-motor
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C