BMH1001P01A1A
DigiKey raktári szám
4008-BMH1001P01A1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMH1001P01A1A
Leírás
MOTOR 100MM IP54 NOKEY ENC SINGL
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 6000ford./perc 1,3kW 480VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BMH1001P01A1A modellek
Kategória
RPM
6000ford./perc
Gyártó
Schneider Electric
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
439 / 3100
Sorozat
Névleges teljesítmény
1,3kW
Csomagolás
Doboz
Méretek
Négyzet - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tengely átmérője
0,750" (19,05mm)
Típus
AC-motor
Hossz (tengely és csapágy)
1,570" (39,88mm)
Funkció
Szervomotor
Rögzítőfuratok közötti távolság
3,740" (95,00mm)
Névleges feszültség
480VAC