BMH1401P01A2A
DigiKey raktári szám
4008-BMH1401P01A2A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMH1401P01A2A
Leírás
MOTOR 140MM IP54 NOKEY ENC SINGL
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 4000ford./perc 2,4kW 480VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BMH1401P01A2A modellek
Kategória
RPM
4000ford./perc
Gyártó
Schneider Electric
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
1090 / 7700
Sorozat
Névleges teljesítmény
2,4kW
Csomagolás
Doboz
Méretek
Négyzet - 5.512" x 5.512" (140.00mm x 140.00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tengely átmérője
0,945" (24,00mm)
Típus
AC-motor
Hossz (tengely és csapágy)
1,969" (50,00mm)
Funkció
Szervomotor
Rögzítőfuratok közötti távolság
5,118" (130,00mm)
Névleges feszültség
480VAC