BMH1002P01A1A
DigiKey raktári szám
4008-BMH1002P01A1A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMH1002P01A1A
Leírás
MOTOR 100MM IP54 NOKEY ENC SINGL
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 6000ford./perc 1,6kW 480VAC
EDA / CAD modellek
BMH1002P01A1A modellek
Kategória
RPM
6000ford./perc
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
552,3 / 3900
Sorozat
Névleges teljesítmény
1,6kW
Méretek
Négyzet - 3.937" x 3.937" (100.00mm x 100.00mm)
Tengely átmérője
0,750" (19,05mm)
Hossz (tengely és csapágy)
1,570" (39,88mm)
Rögzítőfuratok közötti távolság
3,740" (95,00mm)
Névleges feszültség
480VAC