LXM32MD85N4
DigiKey raktári szám
4008-LXM32MD85N4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LXM32MD85N4
Leírás
LXM32 MODULAR 85A RMS PEAK 3PH 4
Részletes leírás
Szervo AC 380 ~ 480VAC Táp 85A Terhelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LXM32MD85N4 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség
380 ~ 480V
Kimeneti áram
85A
Sorozat
Kimeneti teljesítmény
9 kW
Tápfeszültség
380 ~ 480VAC
Interfész
CAN, Modbus TCP, RS-485
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C