BMH1903P21A2A
DigiKey raktári szám
4008-BMH1903P21A2A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMH1903P21A2A
Leírás
MOTOR 190MM IP65 NOKEY ENC SINGL
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 3500ford./perc 7,75kW 480VAC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BMH1903P21A2A modellek
Kategória
RPM
3500ford./perc
Gyártó
Schneider Electric
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
5240 / 37000
Sorozat
Névleges teljesítmény
7,75kW
Csomagolás
Doboz
Méretek
Négyzet - 7.480" x 7.480" (190.00mm x 190.00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Tengely átmérője
1,500" (38,10mm)
Típus
AC-motor
Hossz (tengely és csapágy)
3,150" (80,00mm)
Funkció
Szervomotor
Rögzítőfuratok közötti távolság
7,087" (180,00mm)
Névleges feszültség
480VAC