BMH1903P31A2A
DigiKey raktári szám
4008-BMH1903P31A2A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMH1903P31A2A
Leírás
MOTOR 190MM IP65 KEY ENC SINGLE1
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 3500ford./perc 7,75kW 480VAC
EDA / CAD modellek
BMH1903P31A2A modellek
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
5240 / 37000
Névleges teljesítmény
7,75kW
Sorozat
Méretek
Négyzet - 7.480" x 7.480" (190.00mm x 190.00mm)
Tengely átmérője
1,500" (38,10mm)
Hossz (tengely és csapágy)
3,150" (80,00mm)
Rögzítőfuratok közötti távolság
7,087" (180,00mm)
Funkció
Szervomotor
Végződtetés módja
csatlakozó
Névleges feszültség
480VAC