BMH1904P21F2B
DigiKey raktári szám
4008-BMH1904P21F2B-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMH1904P21F2B
Leírás
MOTOR 190MM IEC 100NM IP20/65 16
Részletes leírás
AC-motor Szervomotor 3000ford./perc 9,8kW 480VAC
EDA / CAD modellek
BMH1904P21F2B modellek
Kategória
Névleges nyomaték (oz-in / mNm)
6627,3 / 46800
Névleges teljesítmény
9,8kW
Sorozat
Méretek
Négyzet - 7.480" x 7.480" (190.00mm x 190.00mm)
Tengely átmérője
1,500" (38,10mm)
Hossz (tengely és csapágy)
3,150" (80,00mm)
Rögzítőfuratok közötti távolság
7,087" (180,00mm)
Funkció
Szervomotor
Végződtetés módja
csatlakozó
Névleges feszültség
480VAC