LXM32CD18N4
DigiKey raktári szám
4008-LXM32CD18N4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LXM32CD18N4
Leírás
LXM32C P/D,+/- 10V 18A RMS PEAK
Részletes leírás
Szervo AC 200 ~ 480VAC Táp 18A 200 ~ 480V Terhelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LXM32CD18N4 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség
200 ~ 480V
Kimeneti áram
18A
Sorozat
Kimeneti teljesítmény
3.3 kW
Tápfeszültség
200 ~ 480VAC
Interfész
Modbus TCP, RS-485
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 50°C