TSW-104-23-S-D
DigiKey raktári szám
SAM1072-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-104-23-S-D
Leírás
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 8 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
TSW-104-23-S-D modellek
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
További információk
Raktáron: 897
Gyári raktáron: 3 246
Más hossz
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Raktáron: 770
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM