SSW-104-01-T-D
DigiKey raktári szám
SAM1212-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSW-104-01-T-D
Leírás
CONN RCPT 8POS 0.1 TIN PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
EDA / CAD modellek
SSW-104-01-T-D modellek
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,104" (2,64mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Érintkező tüske bevonata
ón
Névleges áram (Amper)
4,7A érintkezőnként
Sorok száma
2
Érintkező formája
négyzet
Sortávolság (párosított rész)
0,100" (2,54mm)
További információk
Raktáron: 438
Gyári raktáron: 1 318
Más hossz
CONN RCPT 100POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 2157
CONN RCPT 98POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 395
CONN RCPT 96POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 0
CONN RCPT 94POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 92POS 0.1 TIN PCB