SNT-100-BK-T
SNT-100-BK-T
SNT-100-BK-T
DigiKey raktári szám
SAM8860-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SNT-100-BK-T
Leírás
CONN SHUNT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 (1 x 2) pozíciós sönt csatlakozó fekete Fent nyitott 0,100" (2,54mm) ón
EDA / CAD modellek
SNT-100-BK-T modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Magasság
0,240" (6,10mm)
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Szín
fekete
Típus
Fent nyitott
Névleges áram (Amper)
4,3A érintkezőnként