SSW-104-01-G-D
DigiKey raktári szám
SAM1208-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSW-104-01-G-D
Leírás
CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SSW-104-01-G-D modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,335" (8,51mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,104" (2,64mm)
Érintkező típusa
Villás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
arany
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges áram (Amper)
4,7A érintkezőnként
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sorok száma
2
Érintkező formája
négyzet
Sortávolság (párosított rész)
0,100" (2,54mm)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Rögzítés módja
Furatszerelt
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Végződtetés
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 4 268
Gyári raktáron: 495
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN RCPT 100POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 5152
CONN RCPT 98POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 94POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 92POS 0.1 GOLD PCB