SNT-100-YW-T
SNT-100-YW-T
SNT-100-YW-T
DigiKey raktári szám
SAM15271-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SNT-100-YW-T
Leírás
SHUNT JUMPERS
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 (1 x 2) pozíciós sönt csatlakozó sárga Fent nyitott 0,100" (2,54mm) ón
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SNT-100-YW-T modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Magasság
0,240" (6,10mm)
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
sárga
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Típus
Fent nyitott
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Típus
aljzatok
Névleges áram (Amper)
4,3A érintkezőnként