SNT-100-RD-G
SNT-100-RD-G
SNT-100-RD-G
DigiKey raktári szám
SAM10727-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SNT-100-RD-G
Leírás
CONN SHUNT 2POS
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 (1 x 2) pozíciós sönt csatlakozó piros Fent nyitott 0,100" (2,54mm) arany
EDA / CAD modellek
SNT-100-RD-G modellek
Kategória
Magasság
0,240" (6,10mm)
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Szín
piros
Típus
Fent nyitott
Névleges áram (Amper)
4,3A érintkezőnként
Pozíciók vagy érintkezők száma (raszter)
2 (1 x 2)
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)