SNT-100-RD-T
DigiKey raktári szám
SNT-100-RD-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SNT-100-RD-T
Leírás
CONN SHUNT 2POS
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 (1 x 2) pozíciós sönt csatlakozó piros Fent nyitott 0,100" (2,54mm) ón
EDA / CAD modellek
SNT-100-RD-T modellek
Kategória
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)
Magasság
0,240" (6,10mm)
Sorozat
Érintkező bevonata
ón
Szín
piros
Típus
Fent nyitott
Névleges áram (Amper)
4,3A érintkezőnként