CL05C100CB5NNND nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Samsung Electro-Mechanics
Raktáron: 182 902
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 4 072
Adatlap
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
10 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CL05C100CB5NNND
DigiKey raktári szám
CL05C100CB5NNND-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL05C100CB5NNND
Leírás
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CL05C100CB5NNND modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,25pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)