LD025A100CAB2A\500
DigiKey raktári szám
478-LD025A100CAB2A\500TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD025A100CAB2A\500
Leírás
CAP CER 10PF 50V NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD025A100CAB2A\500 modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,25pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,56mm)