GMC04CG100C50NT
DigiKey raktári szám
4713-GMC04CG100C50NTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4713-GMC04CG100C50NTCT-ND - Vágott szalag (CT)
4713-GMC04CG100C50NTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GMC04CG100C50NT
Leírás
CAP0402 COG 10PF .25PF 50V
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,25pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)