04025A100CAT4A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KYOCERA AVX
Raktáron: 4 072
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 37 440
Adatlap
Vishay Vitramon
10 pF ±0,25pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
04025A100CAT4A
DigiKey raktári szám
478-04025A100CAT4ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
04025A100CAT4A
Leírás
CAP CER SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
04025A100CAT4A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,25pF
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)